آموزشات ناحیه کاربری

آموزش ارتقا هاست در وی آی پی هاست

آموزش ارتقا هاست و افزایش حجم و منابع

آموزش ارتقا سرویس هاست در وی آی پی هاست

 

خب تو این آموزش میخوام هاستی که داریم رو به پلن های بالا تری ارتقا بدین حالا به هر دلیلی.  ممکنه فضای هاستمون پر شده باشه و بخوام ارتقاش بدیم و یا منابع کم اورده باشیم مثل رم و سی پیو و i/o و هر دلیل دیگه ای …..

اما بریم سراغ آموزش

 

آموزش ارتقا سرویس هاست :

1. برای این که بتونیم سرویس خودمونو ارتقا بدیم اول از هر کاری باید وارد ناحیه کاربری خودمون بشیم.  اولین راهش اینه که روی این لینکیکی که براتون گذاشتم کلیک کنید ( my.vip-host.ir ) و راه دومش هم توی عکس پایین براتون مشخه. 

 

2. بعد از این که وارد ناحیه کاربری خودمون شدیم باید بریم قسمت لیست سرویس ها. که باز هم چند تا راه وجود داره.

  • اولین راه اینه که از منو سمت راستی که دارید منو سرویس هارو بازکنین >> و روی سرویس های من کلیک کنید
  • و دومین راه اینه که همونطور که توی عکس میبینین وسط صفحه آیکونی وجود داره با اسم سرویس ها و کافیه روش کلیک کنید.
  • و سومین راهشم اینه که تو همین صفحه اصلی که این هستین لیست سرویس های فعالتون هست روش کلیک کنید که عکسشم هم براتون قرار داده شده.

 

3. خب حالا رسیدیم صفحه لیست سرویس هامون. کافیه اینجا سرویسی که قصد ارتقا اونو داریم روش کلیک کنیم تا وارد صفحه مدیریت اون سرویسمون بشیم.

 

 

4. بعد از کلیک روی سرویسی که قصد ارتقا اونو داریم کافیه از منو سمت چپ که عکسشم قرار داده شده روی گزینه ارتقا/تنزیل کلیک کنید .

 

 

 

5. حلاصه با کلی دردسر رسیدیم صفحه ارتقا 😂. 

  • یه نکته  این که قیمت های نمایش داده شده قیمت اصلی اون پلن هستش و اگر شما پلنی که مد نظرتون هست رو انتخاب بفرمایید و روی دکمه انتخاب محصول بزنین سیستم براتون اتوامتیک ما به تفاوت رو با در نظر گرفتن روز های باقی مونده براتون محاسبه میکنه که یه نکته مثبتی هستش.

بعد از انتخاب پلنی که قصد ارتقا به اون پلن رو داریم انتخای میکنیم و وارد درگاه پرداخت میشیم که انجام پرداخت و موفق بودن مراحل پرداخت سرویس براتون بصورت اتوماتیک و آنی ارتقا پیدا میکنه.

 

 

و در آخر هم توی هر مرحله ای که به مشکلی بر خوردین و یا خطایی درسافت کردین و یا سوالی حتی داشتین کافیه از منو سمت راستتون روی پشتیبانی کلیک کنید و یه تیکت به بخش فنی و یا فروش ارسال کنین تا مر حله به مرحله شمارو راهنمایی و مشکلتونو حل کنن.

( برای آموزش نحوه ارسال تیکت اینجا کلیک کنید.)

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *