قوانین و مقررات

در وی آی پی هاست ، همیشه قوانین حرف اول را می زند و ما در سابین سرور بر این بارو هستیم که اگر قانون مندی باشد سرویس دهی خیلی آسان و راحت خواهد بود و همه عزیزان چه ایران و چه خارج از کشور از این خدمات بصورت اصولی استفاهده خواهند کرد. از ابتدا تا انتها با شما شفاف هستیم و تمام تلاش بر این هست بتوانیم بهترین کیفیت و پشتیبانی رو به تک تک کاربران عزیز ارائه بدهیم .

قوانین و مقررات وی آی پی هاست خرید هاست

این یکی از اصلی ترین و پایه ای ترین توافقنامه های استفاده از سرویس های شرکت است و نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی در شرکت وی ایپی هاست است که به صورت دو طرفه بین مشترکین و وی ایپی هاست پس از خرید هرکدام از سرویس ها عقد می گردد و تمام مشترکین وی ایپی هاست موظف هستند از این قوانین پیروی کنند.

با توجه به اینکه سرویس های ایمیل و بکاپ گیری از خدمات ارزش افزوده ی این شرکت بر روی سرویس های میزبانی وب محسوب می شوند و داخل تمام صفحات قوانین و قوانین قبلی شرکت نیز در پاراگراف ها و بند های مختلف نسبت به آن ها توضیح و اشاره شده است و کابران دقت نظر کافی در مطالعه ی این قوانین را نداشته اند، قوانینی که در مورد سرویس های ایمیل و بکاپ صرفاً برای برخی از کاربران وی ایپی هاست باعث مشکلات و بروز خسارت شده است اینجا مجدداً به صورت تیتر وار توضیح داده می شوند تا با انجام این کار قادر باشیم قوانین مهم سرویس دهی شرکت را به اطلاع کاربران به صورت شفاف برسانیم

وی ایپی هاست برای خدمات رسانی به مشترکین خود سیاست های خاصی را تنظیم نموده است تا کاربران علاوه بر مصرف منصفانه از سرویس های وی ایپی هاست، به هیچ عنوان از سرویس های وی ایپی هاست جهت انجام امور غیر قانونی و رفتار های مخرب استفاده نکنند، استفاده از سرویس های شرکت دارای خط مشی هایی است که در این قسمت تمام این محدودیت ها به صورت کامل شرح داده شده است.

وی ایپی هاست به عنوان یکی از ارائه دهنده خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه در ایران، قوانین و سیاست های خاصی را برای ارائه خدمات دامنه مطابق با قوانین جهانی ریجسترار ها تنظیم کرده است و تمام افرادی که از سرویس های دامنه در وی ایپی هاست استفاده می کنند موظف هستند به صورت کامل از این قوانین پیروی نمایند.

سرویس های هاست وردپرس، یکی از خاص ترین خدمات وی ایپی هاست برای وب سایت های وردپرسی بزرگ است و باتوجه به اختصاصی بودن و مدیریت شده بودن این سرویس ها، وی ایپی هاست برای ارائه این خدمت سیاست ها و خط مشی های خاصی را تنظیم نموده است که در این قسمت آن ها را شرح داده ایم.

تمام کاربران اینترنت قادر هستند به سیستم بازاریابی وی ایپی هاست بپیوندند و از فروش سرویس های وی ایپی هاست به کسب درآمد بپردازند، باتوجه به این که این یکی از اصلی ترین راه های بازرگانی شرکت وی ایپی هاست است و شرکت بازاریابان فعال زیادی دارد، در این قسمت قوانین و خط مشی هایی برای بازاریابی و پرداخت پورسانت در وی ایپی هاست تنظیم شده است.

اطلاعات تمام کاربرانی که به وب سایت وی ایپی هاست مراجعه می کنند و از سرویس های شرکت استفاده می کنند توسط سیستم های وب سایت وی ایپی هاست به صورت کامل ضبط می گردند و در این قسمت سیاست های محرمانگی و حفاظت از اطلاعات کاربران شرکت شرح داده می شود.

 

با توجه به این که تمام سرویس های ارائه شده توسط وی ایپی هاست آنلاین هستند و به شبکه جهانی اینترنت متصل هستند گاهی اوقات ممکن است مشترکین شرکت به صورت خودآگاه یا ناخودآگاه برای کاربران اینترنت اسپم ارسال کنند، در این قسمت سیاست هایی جهت برخورد با اسپم در سرویس های وی ایپی هاست در نظر گرفته شده است.

با توجه به این که روی برخی از هاست ها سابدامین رایگان ارائه میشود مانند هاست ربات و میدلاین امکان به نمایش گذاشتن پیجی و هر صفحه ای و در دسترس عموم قرار دادن این سابدامین ممنوع بوده و سابدامین ارائه شده صرفا فقط جهت استفاده برای پشت کار و api ارائه میشود که مشترک هزینه جدا گانه ای برای خرید دامنه صرف نکند. و مشترکین موظف هستند از انتشار و اشتراک گذاری این سابدامین به هر نحوی خود داری کنند و همینطور پیاده سازی و اجرای هر گونه اسکریپت و فایل هایی که خلاف قوانین کشور باشد اطلاعات کاربر به مراجع مربوطه ارسال میگردد و وی آی پی هاست میتواند بدون اطلاع کاربر سرویس را مسدود و حتی حذف نماید و تمام مسئولیت ها به عهده صاحب ناحیه کاربری و سرویس میباشد.

با توجه به این که قیمت سرویس های وی ایپی هاست به صورت دوره های متنوع تنظیم شده اند و در برخی از خدمات قیمت سرویس ها با توجه به امکانات آن سرویس، بسیار پایین در نظر گرفته شده اند و به صورت دوره ای و منظم قیمت سرویس ها بروزرسانی می شوند، بنابراین سیاست های واضحی جهت قیمت گذاری بر روی خدمات وی ایپی هاست تنظیم شده اند.

با توجه به این که وی ایپی هاست خدمات خاصی را بر روی برخی از سرویس های شگفت انگیز خود به مشتریان ارائه می دهد که آن ها را خدمات نوآورانه نام گذاری کرده است و با توجه به این که این خدمات خاص و انحصاری هستند و فقط به خرید های جدید تعلق می گیرند، برای ارائه این خدمات سیاست ها و قوانین خاصی تالیف شده است.

 

هر گونه تهمت ، افترا ، تشویش اذهان عمومی برعلیه وی آی پی هاست نقض قانون حساب شده و به شدت از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد و وی آی پی هاست در این مورد کوتاه نخواهد آمد.

با هرگونه توهین به کارمندان و نحوه سرویس دهی پویش سرور شدیدا” برخورد و سرویس شخص توهین کننده مسدود خواهد شد.

با توجه به این که امکان بازگشت وجه بدون هیچ شرطی امکان پذیر بود و برخی کاربران از این موضوع سواستفاده هایی داشتند به دستور مدیریت محترم مجموعه شرایط بازگشت وجه کمی سخت گیرانه تر اجرا خواهد شد. به این صورت که مشترک بایستی دلیل منطقی خود را اعلام و مشکل سرویس را مطرح کند و درصورت وجود مشکل از سمت مجموعه و قابل حل نبودن آن توسط بخش فنی مبلغ به صلاح دید و شرایط موجود توسط مدیر فروش به کیف پول و یا حسابی که پرداخت از آن صورت گرفته واریز خواهد شد. روند مرجوع به این صورت میباشد که  کاربر اقدام به ارسال تیکت به بخش فروش کرده و درخواست برگشت وجه خود را ارسال میکند.